00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Szymon Wydra & Carpe Diem – Co na raz, co na dwa [WIDEO]

Szymon Wydra & Carpe Diem z nowym utworem z płyty Przesłanie
foto: Szymon Wydra & Carpe Diem / fot.materiały promocyjne

Szymon Wydra & Carpe Diem z nowym utworem z płyty Przesłanie. Nagrany został do niej również klip, jak zresztą do wszystkich utworów z tego albumu, co jest niezwykle nietypowym zjawiskiem nie tylko na polskim rynku muzycznym

Witajcie Kochani.Długo zastanawialiśmy się, czy w tych chorych czasach jest sens "wypuszczać" nowe piosenki. Czy to po prostu wypada? Odpowiedź przyszła bezpośrednio od słuchaczy, od ludzi, dla których muzyka jest odskocznią od często niezwykle trudnej codzienności. A takich ludzi nie brakuje. Przecież muzyka zawsze miała "łagodzić obyczaje", ale nie tylko, wiele osób szuka w niej lekarstwa na życiowe bolączki lub zwykłego ukojenia. Choćby te dźwięki były "lekkie, łatwe i przyjemne". Kto wie, może to jest jakiś sposób na osiągnięcie wewnętrznego spokoju, który akurat dziś jest tak niezwykle potrzebny? W tej sytuacji nie mogliśmy nie wydać piosenki, która może się stać... terapią dobrym nastrojem. Czego, oczywiście, wszystkim bardzo życzymy.  – zapowiadają Szymon Wydra & Carpe Diem.


>>TOP 13 - Lista Przebojów Radia WAWA

Album Przesłanie ukazał się w 2019 roku. Płyta ta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest owocem ich muzycznej pasji, łączącej w sobie rockowe, melodyjne granie z pozytywnym – nomen omen – przesłaniem oraz motywacją.

Szymon Wydra & Carpe Diem – Co na raz, co na dwa Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto