00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Pezet i Kayah - Nisko jest niebo (prod. Auer)

Pezet i Kayah w utworze Nisko jest niebo
foto: Pezet i Kayah - Nisko jest niebo / fot.YouTube

Pezet i Kayah w utworze Nisko jest niebo. To zwiastun płyty Muzyka Współczesna Extended , która ukaże się już niebawem.  Jego krążek w wersji pierwotnej osiągnął już status podwójnej platyny. Jest to jak dotąd najwyższe wyróżnienie w dyskografii Pezeta. 

Ten utwór Kayah i Royal Quartet, który samplujemy to coś wybitnego, pięknego. Przyszedłem z nim do Auera i powiedziałem: "Zsampluj to, najwyżej nic z tego nie będzie, ale muszę napisać coś o takim ładunku emocjonalnym.” Dziękuję Kayah za możliwość użycia tego dzieła. Mimo, że muzyka jest genialna, pewnym sensie nigdy już nie chciałbym dostać bodźca do napisania tego rodzaju piosenki... - mówi Pezet


>>11 Największych Polskich Hitów na 11 Listopada 
 
Muzyka Współczesna Extended to ukłon w stronę fanów Pezeta. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów, a wśród nich wcześniej opublikowana Zonda i Nisko jest niebo” Wszystkie nagrania powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn Magenta oraz zapach samochodowy "bubble gum”. 
 

Pezet i Kayah - Nisko jest niebo (prod. Auer) 


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto