00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Enej z zupełnie nową piosenką Grozi nam cud [WIDEO]

Grupa Enej zaprezentowała nowy utwór i klip zatytułowany Grozi nam cud
foto: Enej - Grozi nam cud / fot.materiały promocyjne

Grupa Enej zaprezentowała nowy utwór i klip zatytułowany Grozi nam cud. Produkcja grupy zwiastuje album z największymi przebojami. W klipie wystąpiła modelka Ewa Kępys. 
 

Grupa Enej ma na swoim koncie sześć studyjnych płyt (w tym albumu z kolędami). Teraz formacja wydaje album podsumowujący ich dotychczasową działalność, który ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zwiastunem albumu jest premierowy singiel Grozi nam cud, w którym nie brak wpływów muzyki latynoamerykańskiej i europejskiej. 


>>11 Największych Polskich Hitów na 11 Listopada
 
Do utworu powstał nakręcony przez Piotra Smoleńskiego klip, w którym obok muzyków zespołu występuje modelka Ewa Kępys, znana z programu "Big Brother".
 
W skład zespołu Enej wchodzą aktualnie: Piotr "Lolek" Sołoducha, Mirosław "Mynio" Ortyński, Paweł "Bolek" Sołoducha, Jakub "Czaplay" Czaplejewicz, Łukasz "Długi" Przyborowski, Damian "Pinki" Pińkowski, Kornel Kondrak, Piotr "Panzer" Pankowski.  Grupa debiutowała na polskim rynku muzycznym w pierwszej edycji "Must Be The Music" w Polsacie. W 2011 roku zwyciężyli w tym programie i od tego momentu wylansowali już wiele znanych hitów. W czerwcu 2020 roku wydali album  A skiela Wy?. To 12 pieśni i piosenek ludowych zebranych i zaaranżowanych na nowo.
 

Enej - Grozi nam cud 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto