06:00 - 06:30 Informacje Radia Wawa

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Grzegorz Hyży - Król nocy [WIDEO]

Po trzech latach od wydania krążka Momenty, który pokrył się platyną, Grzegorz Hyży wydaje nowy utwór Król nocy, który zapowiada trzeci album piosenkarza
foto: Grzegorz Hyży - Król nocy / fot.materiały promocyjne

Po trzech latach od wydania krążka Momenty, który pokrył się platyną, Grzegorz Hyży wydaje nowy utwór Król nocy, który zapowiada trzeci album piosenkarza. Ostatnie trzy lata wokalista koncertował w całej Polsce. W wolnych chwilach komponował i pisał nowe teksty.  

Nowe produkcje, które wydaje Grzegorz Hyży wspiera zespół składający się z Daniela Walczaka i Michała Foxa. Panowie doskonale się rozumieją i nowy projekt muzyczny jest owocem ich wspólnej, ciężkiej pracy. 
"Obiecałem sobie, że wrócę w momencie, kiedy nowy projekt muzyczny dojrzeje na tyle, że będę mógł podzielić się nim z fanami. Teraz właśnie nadszedł ten moment" - przyznaje wokalista.


>>Natalia Kukulska z nowym singlem Zezowate szczęście
 
Grzegorz Hyży jest także autorem tekstu do utworu Król nocy. Piosenka tyczy się także jego samego ponieważ wokalista uwielbia pracę po zmroku. Właśnie wtedy ma najwięcej twórczej weny i w tym czasie rodzą się jego nowe utwory.  

Grzegorz Hyży - Król nocy


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto