16:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Magda Bereda we współpracy z Margaret w piosence Całe Szczęście

Piosenka Całe Szczęście, napisana przez Margaret, zapowiada album Magdy Beredy
foto: Magda Bereda / fot.materiały promocyjne

Piosenka Całe Szczęście, napisana przez Margaret, zapowiada album Magdy Beredy. Magda Bereda to artystka, która muzyczne marzenia zaczynała realizować w Internecie. Od dziecka tworzyła autorskie piosenki. Potem wrzucała covery znanych utworów w swojej interpretacji na serwis YouTube. 
 

Utwór Całe Szczęście powstał we współpracy z Margaret, która odezwała się do Magdy mówiąc, że napisała idealną dla niej piosenkę. W pierwotnej wersji utwór był o miłości, potem na życzenie Magdy, tekst utworu został przerobiony. W finalnej wersji Margaret dostosowała przekaz do tego co Magda ma w sercu – swoich fanów! Co ciekawe, do tej pory artystka zawsze wykonywała autorskie utwory, teraz pierwszy raz to ktoś napisał piosenkę dla niej. 


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA
 
Choć przyznaje, że to dla niej nowe uczucie, cieszy się, że Margaret uchwyciła to co jest dla niej tak istotne. Utwór Całe szczęście będzie bez wątpienia zaskoczeniem dla fanów, czuć w nim rękę Margaret! Choć zapowiada płytę, odbiega od reszty utworów. Piosence towarzyszy kampania #całeszczęście, która 16 listopada ruszyła na tiktoku! 
 

Magda Bereda - Całe Szczęście


 
  
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto