12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Akcent - Nie wolno zabić tej miłości - zwiastun klipu

W najbliższy piątek w Disco Studio w Polo TV odbędzie się premiera klipu Nie wolno zabić tej miłości Zenka Martyniuka
foto: Akcent - Nie wolno zabić tej miłości - zwiastun klipu / fot.YouTube

W najbliższy piątek w Disco Studio w Polo TV odbędzie się premiera klipu Nie wolno zabić tej miłości Zenka Martyniuka. Piosenka została już wcześniej zaprezentowana podczas letnich koncertów.  W ciągu dwóch miesięcy zanotowała ponad 1,1 mln odsłon.
 

Nowa piosenka wraz z teledyskiem będzie miała swoją premierę w piątek 27 listopada w programie Disco Studio w Polo TV.  Klip pojawi się wcześniej w telewizji, niż jego premiera w sieci.  Współautorem piosenki jest Marek Dutkiewicz, znany polski tekściarz, autor tekstów do polskich hitów takich jak jak m.in. Szklana pogoda Lombardu, Jolka, Jolka pamiętasz i Za ostatni grosz Budki Suflera, Chodź, pomaluj mój świat Dwa Plus Jeden, Aleją gwiazd Zdzisławy Sośnickiej, Cicho Ewy Farnej, Dmuchawce, latawce, wiatr Urszuli i Słodkiego, miłego życia Kombi.
Muzykę do piosenki stworzyli Zenek Martyniuk i Marcin Nierubiec. Ten ostatni współpracował z wieloma gwiazdami polskiej muzyki takimi jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Bajor, Bohdan Łazuka, Doda, Izabela Trojanowska, Gromee i inni.


Akcent - Nie wolno zabić tej miłości - zwiastun klipu

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA