12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Zenek Martyniuk (Akcent) - Nie wolno zabić tej miłości [WIDEO]

Zenek Martyniuk zaprezentował teledysk do nowej piosenki Nie wolno zabić tej miłości
foto: Zenek Martyniuk (Akcent) - Nie wolno zabić tej miłości / fot.YouTube

Zenek Martyniuk zaprezentował teledysk do nowej piosenki Nie wolno zabić tej miłości. W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy Wam teaser do niego. Fani disco-polo czekali na tę piosenkę od dawna. Premiera klipu odbyła się już w sieci!
 

Współautorem utworu jest Marek Dutkiewicz, znany polski tekściarz, autor tekstów do polskich hitów takich jak jak m.in. Szklana pogoda Lombardu, Jolka, Jolka pamiętasz i Za ostatni grosz Budki Suflera, Chodź, pomaluj mój świat Dwa Plus Jeden, Aleją gwiazd Zdzisławy Sośnickiej, Cicho Ewy Farnej, Dmuchawce, latawce, wiatr Urszuli i Słodkiego, miłego życia grupy Kombi.


>>Test na rodzica - weź udział w naszym konkursie!
 
Muzykę do piosenki skomponowali Zenek Martyniuk i Marcin Nierubiec. Ten ostatni współpracował z wieloma gwiazdami polskiej muzyki takimi jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Bajor, Bohdan Łazuka, Doda, Izabela Trojanowska, Gromee i inni.

Zenek Martyniuk: Teledysk ze zdjęciami z Podlasia

"Będzie w nim historia miłości, ale nie zabraknie klimatów Podlasia i tęsknoty za dawnymi czasami. Idealnie ten obraz wpasował się mój sprowadzony z USA mercedes 500 SL. Chciałem, żeby efekt był jak w dawnym kinie" - tak zapowiadał teledysk Zenek w rozmowie z Super Expressem. Zdjęcia do klipu powstały na Podlasiu, w rodzinnych okolicach Martyniuka - w Białowieży i okolicach.
 
Reżyserem klipu jest Jan Hryniak, który stoi za sukcesem filmu Zenek. Jego premiera odbyła się w połowie lutego. To film biograficzny, którego fragmenty wykorzystano również w klipie. 


Akcent - Nie wolno zabić tej miłości

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA