12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Grubson i jego nowy album Akustycznie(nie)zupełnie

Najnowszy Album Grubsona o przewrotnym tytule Akustycznie(nie)zupełnie w końcu ujrzał światło dzienne
foto: Grubson / fot.okładka płyty

Najnowszy Album Grubsona o przewrotnym tytule Akustycznie(nie)zupełnie w końcu ujrzał światło dzienne. Album kryje wiele muzycznych niespodzianek. Gościnnie na płycie pojawiają się zaprzyjaźnieni Artyści: Marika, Mrozu, Jarecki, Paprodziad i Igor Herbut.
 

Miesiąc przed premierą artysta wypuścił do sprzedaży specjalną, bardzo limitowaną wersję albumu w ograniczonym nakładzie, który rozszedł się błyskawicznie. Fani, którzy nie załapali się na wyjątkowe wydanie mogli nabyć album w pre-orderze, wzbogaconym o bonusowe utwory - zupełnie nowe, nigdzie wcześniej niedostępne.


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA
 
Grubson, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, tym razem nagrał płytę w zupełnie świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie. Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas - ludziach.
 
Jak przyznaje , to jego najbardziej osobista płyta w całej dotychczasowej karierze, której nie byłby w stanie nagrać wcześniej, a dzięki bliskiej współpracy z Jakubem Mitorajem, uzyskał potrzebną perspektywę. Współpraca, która zaczęła się od wspólnych tras koncertowych (Mitoraj to członek Sanepidu Live Band grającego z GrubSonem od lat) i akustycznych brzmień, pozwalających na zupełnie nowe aranże, zdawałoby się skostniałych brzmień, zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż -  od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków. Wszystko zostało "zaprojektowane" precyzyjnie tak, aby przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać odbiorców czymś nowym.

Grubson - Aktual(nie) najlepsza wersja

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA