12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Julia Wieniawa, Mery Spolsky, Arek Kłusowski - Wspólna Chwila

Wspólna chwila to pozytywny, dający nadzieję utwór, który powstał w tych dziwnych i trudnych czasach we współpracy Julii Wieniawy, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego
foto: Julia Wieniawa, Mery Spolsky, Arek Kłusowski - Wspólna Chwila / fot.YouTube

Wspólna chwila to pozytywny, dający nadzieję utwór, który powstał w tych dziwnych i trudnych czasach we współpracy Julii Wieniawy, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego . Ta świąteczna opowieść, łącząca świat rzeczywisty z tym wirtualnym, przypomina nam, jak istotna jest radość z bycia razem. Zobacz wyjątkowy klip…  

- W piosence Wspólna chwila chcemy przekazać, że warto się skupiać na tym co się dzieje tu i teraz, uczymy się czerpać z tego radość i nie zamartwiajmy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Wszystko będzie dobrze! Z tą nutką optymizmu przeżyjmy tegoroczne święta i doceńmy ludzi, którzy trwają przy nas. Chwile są bardzo ulotne, a życie w najmniej spodziewanym momencie może nas zaskoczyć. - mówi główny autor utworu Arek Kłusowski - pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, tekściarz, kompozytor i osobowość sceniczna, laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym The Voice of Poland. W tworzeniu melodii Arka wspierał Adi Osianik, a produkcję nagrania odpowiedzialny jest Paweł Krawczyk, wieloletni członek i główny kompozytor zespołu Hey.
- Mam taką tradycję na święta, która polega na tym, że co roku piszę jedną świąteczną piosenkę i chowam „do szuflady”. Bardzo się cieszę, że tym razem moje gwiazdkowe przemyślenia ujrzą światło dzienne i to w bardzo ciekawym trio, z Julią Wieniawą i Arkiem Kłusowskim. Bardzo mi zależało aby słowa w mojej zwrotce brzmiały jak mantra, którą warto na święta zapamiętać: kocham, lubię, tulę, czule, czuję, pragnę i szanuję, głaszczę, mlaszczę, mrugam, śmieję, wielbię, wzdycham, adoruję. Jestem również bardzo dumna z Arka, który skomponował naszą piosenkę i z Julii, która swoim wokalem nadała jej dużo ciepła! Wesołych świąt albo Mery Krismas! Auu!!! - dodaje Mery Spolsky, która do Wspólnej chwili dorzuciła swoje liryczne „trzy grosze”.
 
W klipie, coś się nieustannie zaczyna i trwa, nakręcając spiralę dobra i świątecznej atmosfery. Zarówno piosenka, jak i klip mówią o tym, jak bardzo ważne są wspólnie spędzone chwile podczas świąt. Niestety znakiem obecnych czasów jest często brak możliwości spotkania się „w realu” z najbliższymi, stąd moja postać pojawia się jako hologram. Wielu z nas pewnie zobaczy rodzinę tylko przez kamerkę w telefonie. Ale to i tak nie pozbawi nas czerpania radości ze świąt. Myślmy o sobie nawzajem i sprawiajmy sobie przyjemności. - dodaje Julia Wieniawa.  


Julia Wieniawa, Mery Spolsky, Arek Kłusowski - Wspólna Chwila


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA