00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Muniek i Kasai - Kłamstwo [WIDEO]

Kłamstwo to singiel zamykający promocję solowej płyty Muńka Staszczyka Syn miasta
foto: Muniek i Kasai - Kłamstwo / fot.materiały prasowe

Kłamstwo to singiel zamykający promocję solowej płyty Muńka Staszczyka Syn miasta. Album osiągnął status złotej płyty. Utwór został skomponowany i zaaranżowany przez Kasai - Kasię Piszek, z jej wokalnym gościnnym udziałem.

Z albumu Syn miasta, który miał swoją premierę w październiku 2019 r. na singlach ukazały się utwory Pola, Krajobraz z wilgą i ludzie oraz Ołów. Ostatni z utworów towarzyszył filmowi Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.Muzykę do piosenki Kłamstwo skomponowała Kasai - Kasia Piszek. Autorami teksu są sam Muniek i Bartosz Samitowski. Do utworu powstał rysunkowy klip.


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA
 
Przy realizacji albumu Syn miasta Muniek podjął współpracę z nowym zespołem: Jurek Zagórski - gitara (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kasia Piszek – instr. klawiszowe, vocal (Brodka, Rojek, Rita Pax), Pat Stawiński (Natalia Przybysz, Maria Peszek), Kuba Staruszkiewicz (Natalia Przybysz, Maria Peszek). 
 
Utwór Pola w całości wyprodukował i zmiksował Bartosz Dziedzic, producent płyt m.in. Brodki, Dawida Podsiadło, Artura Rojka. Nie tak dawno mogliśmy się dowiedzieć, że grupa T.Love powróci z nowym krążkiem w 2022 r. w związku z 40-leciem istnienia grupy. Nowy album będzie nosił tytuł Hau. 


Muniek i Kasai - Kłamstwo [WIDEO]


 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto