00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Powrót Sound'n'Grace! Posłuchaj singla Fale [WIDEO]

Sound'n'Grace piosenką Fale zapowiadają nowy album Początek
foto: Sound'n'Grace - Początek / fot.okładka płyty

Sound'n'Grace piosenką Fale zapowiadają nowy album Początek. Premiera nowej płyty zaplanowana jest na 11 grudnia.  Utwór ma być silną motywacją dla tych, którym przeciwności losu zabierają wiarę w lepsze jutro.  

Fale to piosenka podnosząca na duchu wszystkich tych, którzy przechodzą w życiu ciężkie momenty. Ważne jest to, aby każdego dnia cieszyć się życiem i nie poddawać się mimo złych emocji, które nam towarzyszą. Ten utwór opowiada o tym, że warto zachować spokój i siłę żeby przetrwać najtrudniejsze chwile. Do piosenki powstała akustyczna wersja z wyjątkowym teledyskiem. Nakręcono go w Osadzie Młyńskiej pod Warszawą. Za zdjęcia i montaż odpowiada Piotr Kosterkiewicz. 

>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!

Sound'n'Grace otwiera inny rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album nosi tytuł Początek. Jak mówi zespół: "Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek". 
 
 
"Początek" to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii!  - dodają 
 

Sound'n'Grace - Fale

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto