20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Jacek Bryndal - Powoli nas nie da

Piosenki z płyty Powoli nas nie ma są emocjonalną reakcją na to co się wokół nas dzieje
foto: Jacek Bryndal - Powoli nas nie ma / fot.okładka płyty

Piosenki z płyty Powoli nas nie ma są emocjonalną reakcją na to co się wokół nas dzieje. To pojęcia, które tworzą naszą uczuciową rzeczywistość. Słowa do większości piosenek napisał Rafał Bryndal. Jacka Bryndala wsparło również wielu wspaniałych muzyków.

To mój osobisty komentarz do wszystkiego co przyprawia nas o szybsze bicie serca. Miłość, zdrada, niesprawiedliwość, żal, upływający czas, zmiany klimatycznych i ostatnio pandemiacovid19. To pojęcia, które tworzą naszą uczuciową rzeczywistość. Słowa do większości piosenek napisał mój brat Rafał , a w nagraniach wsparło mnie grono znakomitych muzyków. Z większością z nich, muzykuję od dawna podczas realizacji różnych projektów. - mówi Jacek Bryndal


>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!
 
Mimo różnorodności stylistycznej piosenek, które znalazły się na płycie, cały materiał jest spójny brzmieniowo, to zasługa Jacka Moczadło, który zajął się realizacją i stroną produkcyjną płyty. Powstanie płyty było możliwe dzięki bezinteresownemu wsparciu i pomocy wielu osób, ich pozytywnej energii, którą obdarzyli autora obdarzyli. Bardzo za to dziękuję - dodaje autor albumu. 
 

Jacek Bryndal - Powoli nas nie ma


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto