20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Krystian Ochman zwycięzcą The Voice of Poland 11

11
foto: Krystian Ochman / fot.YouTube

11.edycja The Voice of Poland już za nami. Zwycięzcą programu został wokalista Krystian Ochman. W finale programu mogliśmy usłyszeń ponownie jego autorski singiel Światłocienie. Czy Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję 2021? 

Krystian Ochman, zwyciężył w programie  The Voice of Poland 11, wokalista dostał kontrakt płytowy, 50 tys. złotych oraz statuetkę najlepszego głosu w Polsce. Zwycięzca otrzymał też voucher na biżuterię o wartości 5000 złotych. Laureat programu od najmłodszych lat śpiewał, pisał i komponował utwory. Jego talent odkrył Michał Szpak, który przed finałem The Voice of Poland zabrał go do Jasła z którego pochodzi. On sam również swoje zainteresowanie muzyką wykazywał w bardzo młodym wieku. 


>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!

Krystian Ochman: słynny dziadek Wiesław Ochman

Finalista programu od samego początku nie zdradzał, że jego dziadkiem jest ceniony na całym świecie tenor operowy, Wiesław Ochman. Krystian od małego chciał być taki jak jego dziadek. Wokalista urodził się w 1999 roku i w 2021 roku będzie obchodził 22-gie urodziny.  Od wczesnych lat trenuje swój głos, udokumentował to również na YouTube po raz pierwszy w 2014 roku, w wieku 15-nastu lat. 

 
 
W finale 11. edycji The Voice of Poland, który ze względu na pandemię koronawirusa, odbył się bez udziału publiczności wystąpili : Anna Gąsienica-Byrcyn z drużyny Edyty Górniak , Adam Kalinowski z ekipy Tomsona i Barona, podopieczny Michała Szpaka - Krystian Ochman oraz przedstawiciel ekipy Urszuli Dudziak -Jędrzej Skiba.

Krystian Ochman - Światłocienie


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto