20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Halina Mlynkova - Aniołowie [WIDEO]

Halina Mlynkowa po 4 latach przerwy powraca z nowym materiałem
foto: Halina Mlynkova - Aniołowie / fot.okładka płyty

Halina Mlynkowa po 4 latach przerwy powraca z nowym materiałem. We wrześniu opublikowała piosenkę Zanim stracisz związaną z akcją "Kobieta ofiarą przemocy domowej", a obecnie postanowiła przybliżyć swoim słuchaczom magię świąt z piosenką Aniołowie.
 

Grudzień nieodłącznie kojarzy się nam ze Świętami Bożego Narodzenia. W tym czasie artyści przedstawiają gwiazdkowe utwory i tak też zrobiła Halina Mlynkova. W domowym zaciszu napisała tekst prosto z serca. W projekcie w dużym stopniu pomógł jej Marcina Kindla. W najnowszym teledysku zawarte są domowe archiwa, które współgrają z klimatem utworu. Halina zajęła się także scenariuszem i reżyserią wideoklipu.
 
Kilkoma słowami artystka opisała to co zainspirowało ją do stworzenia tej kompozycji: "Nadzieja potrzebna nam jest wszystkim. Wiara w lepsze jutro, w lepszy kolejny rok. Ten rok był wyjątkowo ciężki dla wszystkich moich bliskich a ten utwór jest skierowany do tych, którzy chcą choć na chwilę odetchnąć od codzienności. Jedna taka noc, kiedy łączymy się i z tymi, co odeszli, kiedy dzieje się magia, magia Świąt" - mówi  Halina Mlynkova.


Halina Mlynkova - Aniołowie


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto