20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Ale Grają! - Stopa, werbel - Kamil Bednarek, Konrad Bednarek i 23 perkusje!

Kamil Bednarek i Konrad Bednarek w super piosence Stopa, werbel, gdzie zabrzmiały 23 zestawy perkusyjne
foto: Kamil Bednarek i Konrad Bednarek / fot.YouTube

Kamil Bednarek i Konrad Bednarek w super piosence Stopa, werbel, gdzie zabrzmiały 23 zestawy perkusyjne. Piosenka opowiada o zamiłowaniu do muzyki i jest dedykowany wszystkim tym, którzy swoim sercu niosą jakąś pasję i poświęcają się swojemu hobby.  

Pomysł na stworzenie piosenki powstał podczas wiosennej fali pandemii, kiedy wszyscy byliśmy zamknięci w domach. Teledysk do utworu został nagrany z udziałem ponad dwudziestu perkusistów różnym wieku. Najmłodszy uczestnik nagrania miał 5 lat! Każdy z instrumentalistów musiał wcześniej wyćwiczyć swoją partię, by móc wspólnie wykonać ją podczas nagrania, które odbyło się pod koniec sierpnia.

>>Krystian Ochman zwycięzcą The Voice of Poland 11

 
Radek Pilarz, który jest pomysłodawcą tego przedsięwzięcia wraz z wykonawcami stworzył grupę, która została nazwana Ale Grają!. Na jego zaproszenie do współpracy przy tym utworze odpowiedział Kamil Bednarek, który z kolei zaprosił do nagrania swojego młodszego brata Konrada. W refrenie towarzyszy im wokalistka Martyna Jelita. Wokalistka kilka lat temu brała udział w programie Bitwa na głosy, w którym występowała w drużynie z Sosnowca.

Ale Grają! - Stopa, werbel


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto