20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Nowator, Paprodziad, Kałamaga - Trzeba Świrować [WIDEO]

Trzeba Świrować to najnowsza muzyczna propozycja od Nowatora (Paweł Lipski), Paprodziada (Włodzimierz Dembowski) i Mariusza Kałamagi
foto: Nowator, Paprodziad, Kałamaga - Trzeba Świrować / fot.materiały promocyjne

Trzeba Świrować to najnowsza muzyczna propozycja od Nowatora (Paweł Lipski), Paprodziada (Włodzimierz Dembowski) i Mariusza Kałamagi. Lockdown, zakazy i nakazy powodują, że na czas panującej „korony” trzeba naprawdę mocno świrować żeby nie zwariować.  

Trójka artystów  postanowiła bawiąc się słowem - każdy na swój sposób - poruszyć ten temat wynikiem czego jest ten tercet ezoteryczny. Utwór jest zapowiedzią najnowszego albumu Nowatora Ukoronowane Piosenki, który powinien pojawić się już na wiosnę przyszłego roku. Paprodziad znany jest głównie z zespołu Łąki Łan, grającego połączenie muzyki elektronicznej, rocka oraz funku, w którym jest głównym wokalistą oraz tekściarzem.


>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!

Mariusz Kałamaga to były frontmen kabaretu Łowcy.B, król żółtego sweterka, a  obecnie solowo: komik, stand uper, konferansjer a także radiowiec. Jak widać, prezentowane tutaj trio to miks bardzo rozpoznawalnych i jednocześnie bardzo różnych i barwnych artystów. Co wyszło z tego połączenia? Posłuchajcie i oceńcie sami. 

Nowator, Paprodziad, Kałamaga - Trzeba ŚwirowaćWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto