20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Dawid Podsiadło zagrał w serialu

Dawid Podsiadło wystąpił w jednym z seriali
foto: Dawid Podsiadło / fot.Mateusz Ochocki / KFP/REPORTER / EAST NEWS

Dawid Podsiadło wystąpił w jednym z seriali. Kogo zagrał jeden z najlepszych polskich wokalistów? To serial Król, który opowiada o warszawskiej chuiganerii w czasie dwudziestolecia międzywojennego. Film powstał na podstawie książki Szczepana Twardocha.
 

W serialu Król wystąpili również m.in.: Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Adam Ferency, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Pieczyński, Aleksandra Pisula czy Andrzej Seweryn. Reżyserem filmu jest Jan P. Matuszyński. Dawid Podsiadło zagrał rolę śpiewającego absztyfikanta.

>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!

Wokalista ma już w swoim dorobku aktorski udział w takich produkcjach jak Nieznajomi, czy występy w reklamach i teledyskach. W trakcie nagrywanych na planie odcinka kulisów, wokalista mówił o swojej roli w Królu:
Jestem bardzo podekscytowany. Oczywiście mam stres wynikający z tego, że wokół mnie są super wspaniali aktorzy i naprawdę poważna produkcja, ale mój udział tutaj jest symboliczny, więc ten stres też się zmniejsza. Bardzo dużo się działo w tej scenie niemuzycznej. To jest dla mnie nowe i bardzo ekscytujące doświadczenie. Mam nadzieję, że się wtopię po prostu, że nie będę się wyróżniał nieumiejętnościami i moja obecność tutaj nic nie zapaskudzi. - mówi Dawid PodsiadłoWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto