20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Mrozu - Bez snu [WIDEO]

Mrozu nagrał utwór związany z jego rodzinnym miastem
foto: Mrozu - Bez snu / fot.YouTube

Mrozu nagrał utwór związany z jego rodzinnym miastem. Urodzony we Wrocławiu wokalista, kompozytor i producent nagrał utwór związany z projektem, w którym gwiazdy polskiej muzyki przedstawiają swoje rodzinne strony. Właśnie dlatego powstał specjalny utwór inspirowany stolicą Dolnego Śląska.
 

Producentem muzyki jest Piotr Krygier aka Duit. Ten utwór jest ściśle związany z Wrocławiem. Muzycy biorący udział w projekcie podkreślają, że każde miasto ma swój wyjątkowy klimat, oblicze i historię, a to wszystko właśnie wpływa na twórców. W swoich rodzinnych miastach artyści stawiają swoje pierwsze kroki i poznają muzykę, która jest dla nich szczególnie bliska. Wcześniej produkcje w ojczystych stronach zrealizowali już Beata Kozidrak w Lublinie i raper Kizo w Gdańsku. 

>>Dawid Podsiadło zagrał w serialu

Patronką mojego wrocławskiego liceum była Agnieszka Osiecka, a ja trafiłem na świetną, teatralną klasę, w której naprawdę uwielbialiśmy bawić się śpiewaniem – z jednej strony inspirowani muzyką miejską a z drugiej piosenką aktorską – mówi Mrozu. Miałem grupę przyjaciół, z którymi komponowaliśmy i nagrywaliśmy kawałki, wtedy też w zasadzie zacząłem występować. A mój rodzinny dom był pełen winyli. Strasznie się cieszę z udziału w projekcie, bo Wrocław mnie formował i to cały czas we mnie gra – wyjaśnia Mrozu.


Mrozu - Bez snu

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto