20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Michał Wiśniewski z Quebonafide w jednym projekcie

Michał Wiśniewski, lider popularnej ponad 15 lat temu grupy Ich Troje pojawił się w kręgu topowych polskich raperów
foto: Michał Wiśniewski / fot.AKPA

Michał Wiśniewski, lider popularnej ponad 15 lat temu grupy Ich Troje pojawił się w kręgu topowych polskich raperów. Wokalista nagrywa zupełnie nowy projekt na Ukrainie wspólnie z Quebonafide. Co wyniknie z tej niecodziennej współpracy?  

Obaj artyści w okresie przedświątecznym znaleźli się w Kijowie. Razem z nimi są również Sokół, Mata, a także Forxst i Kukon. Panowie opublikowali wspólne zdjęcie, które zamieścili w mediach społecznościowych. Na zdjęciu możemy zobaczyć raperów wspólnie z Michałem Wiśniewskim przy suto zastawionym stole. Zdjęcie powstało w Kijowie, prawdopodobnie na planie teledysku. 

>>Świąteczna Gorączka! Weź udział w konkursie!

Taco Hemingway już kiedyś rymował o wokaliście popularnego zespołu w utworze Toskania Outro - I choć wszyscy zaprzeczali, w domach słuchali Ich Troje. Ich czwartej płyty kopii poszło tak z siedemset koła. To cztery Małomiasteczkowe i dodana Soma. Każdy ze szczytu kiedyś spadnie, Michała mi szkoda. Lecz to wszystko przez to, że o hajsie nie uczą nas w szkołach.
 
Michał Wiśniewski ostanio próbował wrócić na polską scenę muzyczną, ale jego najnowsze produkcje nie odniosły znaczących sukcesów. Największe przeboje Ich Troje to oczywiście: A wszystko to..., Powiedz, czy Wypijmy za to. Grupa miała na swoim koncie platynowe i diamentowe płyty. Czy dzięki raperom wokaliście uda się wrócić na szczyty list przebojów? Przekonamy się już wkrótce. 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto