20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Paweł Dudek czyli Czadoman w rockowej balladzie!

W tym mijającym roku Paweł Dudek zwyciężył w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: Paweł Dudek / fot.YouTube

W tym mijającym roku Paweł Dudek zwyciężył w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jurorzy programu zgodnie przyznali, że jego głos jest idealny do muzyki rockowej. Nie musieli długo czekać bo wokalista właśnie nagrał piosenkę Droga i wrzucił ją do sieci. Większość fanów jest zachwycona.  

Paweł Dudek występując jako Czadoman zdobył wiele sympatii wśród fanów disco polo. Być może teraz dołączą do nich ci, którym bliżej do mocniejszych brzmień gitarowych. Wokalista rewelacyjnie się odnajduje właśnie w takiej muzyce. Paweł Dudek z rockiem miał już związek wiele lat temu występując w jednym z zespołów. Aktualnie powraca do podobnej stylistyki nagrywając singiel Zgoda
Przedstawiam Państwu utwór, który sercem napisałem. Obejrzyj do końca i podaj dalej... Pozdrawiam  Paweł Dudek  🖤 - napisał na YouTube. Komentarze fanów pod teledyskiem zachęcają wokalistę do kontynuacji takiej twórczości: Wygrana TTBZ nie była przypadkiem. Genialny utwór. Paweł nagraj płytę w takim stylu...Coś pięknego , szkoda żeby taki głos marnował się w disco polo . Trzymam kciuki za taką płytę i koncerty w takim stylu .
 
 
Być może Paweł Dudek porzuci taneczne rytmy na rzecz muzyki rockowej. Czy tak się stanie? Posłuchajcie i oceńcie sami, czy jest to możliwe. Piosenka doczekała się już wielu odsłon na YouTube. 


Paweł Dudek - Droga

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto