20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Adam Stachowiak zaskakuje utworem Jesteś Wszystkim [WIDEO]

Stachowiak spodziewający się drugiego dziecka wyjeżdża na weekend z piękna brunetką
foto: Adam Stachowiak / fot.YouTube

Stachowiak spodziewający się drugiego dziecka wyjeżdża na weekend z piękna brunetką. Jaki był cel jego podróży? Wokalista znany z takich hitów jak Mamo czy Wracam Co Noc nagrał właśnie teledysk w górskich klimatach do swojego najnowszego singla Jesteś Wszystkim!

Jak zdradza artysta w swoich social mediach, jego błogosławiona żona tym razem nie mogła pojawić się w jego teledysku, ponieważ dostała zalecenie od lekarza, żeby przez najbliższe tygodnie leżeć w łóżku. Znamy już płeć dziecka, ale nie chcemy zapeszać - mówi zakochane małżeństwo. Ania Stachowiak nie pozostawiła jednak męża samego. Napisała scenariusz do najnowszego klipu, wzięła także czynny udział w produkcji teledysku. Jego poprzedni singiel Dotrę Na Szczyt w ciągu dwóch tygodni od premiery dotarł do pierwszej dziesiątki TOP20 Vevo, przekroczył próg pół miliona wyświetleń oraz zakwalifikował się do konkursu Debiuty podczas 57. KFPP w Opolu! 


Krystian Ochman - Światłocienie - premiera teledysku [WIDEO]

Ten rok nie należał do najłatwiejszych - mówi Adam Stachowiak. Wszystkim nam przyszło się zmierzyć z pandemią, która zrujnowała wiele planów, pomysłów i założeń. Sam miałem wydać album, nad którym patronat medialny objęło już m.in. TVP2. Niestety te plany trzeba było przesunąć, na ten moment jest wiele ważniejszych rzeczy. Nie chcemy jednak zastygnąć i dopóki wena twórcza sprzyja, nie chcemy pozwolić umrzeć kulturze. Będę publikował nowe utwory, bo kocham pisać i kocham dawać ludziom radość - oczywiście w nowym singlu niezmiennie śpiewam o wartościach, które moim zdaniem są w życiu najważniejsze, czyli rodzina, miłość, dom i wiara - dodaje artysta.


Adam Stachowiak - Jesteś Wszystkim

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto