20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Deszcz meteorów unicestwia ziemię - Karaś i Rogucki w utworze Kilka Westchnień

Ostatni bastion romantyzmu duetu Karaś/Rogucki powstawał w 2019 roku
foto: Karaś/Rogucki - Kilka westchnień / fot.okładka płyty

Ostatni bastion romantyzmu duetu Karaś/Rogucki powstawał w 2019 roku. Z perspektywy końcówki 2020, można śmiało powiedzieć, że album swoim klimatem i tekstami idealnie wpisał się w ten dziwny rok… Teraz na jego finiszu, artyści prezentują teledysk do utworu Kilka westchnień. 
 

- „Kilka westchnień” to ostatnia piosenka, którą skomponowaliśmy tworząc materiał na płytę. Powstała w bardzo szybkim tempie i od razu czuliśmy, że to może być singlowy numer. Miała być wydana w maju, ale ten rok nas nie rozpieszczał i po drodze napotkaliśmy na wiele przeszkód... Tak czy inaczej, bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do premiery tego utworu, może właśnie to on miał zamknąć 2020. Przyznam, że to mój ulubiony numer na „Ostatnim Bastionie Romantyzmu”. - mówi Kuba Karaś.


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

A jeśli zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem tekstu utworu Kilka westchnień, to Piotr Rogucki śpieszy z wyjaśnieniem. - Jest to piosenka o punkcie, w którym podczas bycia ze sobą dwojga kochanków, na chwilę cały świat przestaje istnieć. Taka chwila w języku medycznym nazywana jest orgazmem.
 

Karaś/Rogucki - Kilka Westchnień


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto