20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kamil Bednarek - S.O.S. [WIDEO]

Kamil Bednarek nagrał zupełnie nowy utwór zatytułowany S
foto: Kamil Bednarek - S.O.S. / fot.materiały promocyjne

Kamil Bednarek nagrał zupełnie nowy utwór zatytułowany S.O.S. Piosenka zwiastuje jego nowy krążek, który ukaże się w przyszłym roku. Wcześniej wokalista nagrał już: Momenty, Bądź przy mnie i znakomicie przyjęty singiel Wojownik światła.
 

Producentami utworu są Kamil Bednarek (tekst, muzyka) i Jan Smoczyński (muzyka, instrumenty klawiszowe, programowanie, chórki). W studiu przy produkcji utworu współpracowali z nimi także Maciej Mąka (gitary) i Agnieszka Musiał (chórki). W klipie pojawili się również Adam Kabaciński (moog bass) i Kamil Siciak (perkusja). W opisie teledysku znalazła się informacja, że został on sfinansowany z Funduszu Wsparcia Kultury


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

"Tym utworem chciałbym podziękować Wszystkim, którzy nie tracili we mnie wiary w tym pełnym przeszkód i trudności roku. Życzę Wam, aby każdy odnalazł w sobie na nowo siłę w nadchodzącym Nowym Roku, aby móc dzielić się uśmiechem i empatią z ludźmi. Razem możemy więcej i mam nadzieję, że będę mógł nadal to przypominać sobie i Wam na koncertach za którymi się mocno stęskniliśmy" - napisał Kamil Bednarek.


Kamil Bednarek - S.O.S.


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto