20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Julia Wieniawa & L.U.C. - Niezadowolona [WIDEO]

Niezadowolona to nieszablonowy, tętniący energią i niezwykłą aurą utwór, których pochodzi z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”
foto: Julia Wieniawa & L.U.C. - Niezadowolona / fot.YouTube

Niezadowolona to nieszablonowy, tętniący energią i niezwykłą aurą utwór, których pochodzi z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Piosenkę wykonuje Julia Wieniawa, którą zobaczymy też w jednej z głównych ról w filmie. Autorem słów i muzyki jest L.U.C.

Piosence wtóruje klimatyczny teledysk. Podążamy w nim za Julią Wieniawą, biorącą udział w szalonej imprezie. Na drugim planie toczą się natomiast osobliwe sceny, które stanowią specyficzną grę na spostrzegawczość z widzem. Co można dostrzec w klipie, gdy uważnie go obejrzymy? Sprawdźcie sami! 

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Niezadowolona to efekt pracy nad filmem "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", do którego stworzyłem także kilka innych kompozycji. To wynik mojej wieloletniej fascynacji łączenia muzyki z obrazem. Od kilku lat coraz więcej działam na pograniczu świata filmu i muzyki filmowej. Zależało nam z Julią na stworzeniu utworu, który nie tylko będzie dobrze oddawał charakter głównej bohaterki, ale też będzie głębszą refleksją na temat unieszczęśliwiających oczekiwań. Twórcy social mediów nie przypuszczali bowiem, że wykreują przyczynę wielu frustracji i niezadowoleń, które utrudniają - zwłaszcza młodym ludziom -  odnajdywanie szczęścia i radości. Dziękuję Julii za jej wrażliwość i piękny głos oraz twórcom filmu za tę niezwykłą przygodę. - mówi Łukasz L.U.C Rostkowski o piosence.


Julia Wieniawa & L.U.C. - Niezadowolona 

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto