19:00 - 20:00 TOP 13 - Lista Przebojów Radia Wawa

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Playboys - Moja twoja [WIDEO]

Najnowszy utwór grupy Playboys ma szansę dołączyć do ich największych przebojów
foto: Playboys / fot.YouTube

Najnowszy utwór grupy Playboys ma szansę dołączyć do ich największych przebojów. To dobry utwór do tańca,  w sam raz na karnawałowe parkiety. Utwór doczekał się teledysku, który można już oberzeć w sieci. 
 

Premiera utworu na zamknięcie minionego 2020 roku była zapowiadana od dawna. Nikt nie spodziewał się, że piosenka będzie jednak taką bombą energetyczną. Produkcja grupy Playboys spotkała się już z wieloma pozytywnymi opiniami internautów. Tuż przed premierą napisali na swojej stronie: Kochani, zamykamy stary (jeszcze) 2020 rok i prezentujemy Wam nasz najnowszy teledysk, z nadzieją, że mocno umili Wam SYLWESTROWĄ zabawę oraz cały nadchodzący 2021 rok! Oby był dla Nas i dla Was łaskawszy – tęsknimy za Wami na koncertowej scenie! Koniecznie dajcie znać w komenarzach jak Wam się podoba Nasza nowość. Miłego odsłuchu. - piszą członkowie grupy Playboys
 
Najnowszą produkcję zespołu Playboys skomentował jeden z kolegów z branży "Teledysk na bogato, bujamy się, bujamy, pozdro chłopaki i tam uważajcie z tą wódeczką" – napisał Łukasz Gesek. Playboys to grupa znana z takich hitów jak: Lejde, Nasza Noc, Wyśmienicie, Zwariowałem, Fajna jest ta dziewczyna, Zwariowałem, Jak to się stało i wielu wielu innych!
 

Playboys - Moja Twoja

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto