12:40 - 13:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Nowy singiel Lady Pank - Pokolenia

Kolejny zwiastun nowej Płyty Lady Pank LP40, która ukaże się jeszcze w tym roku
foto: Lady Pank - Pokolenia / fot.materiały promocyjne

Kolejny zwiastun nowej Płyty Lady Pank LP40, która ukaże się jeszcze w tym roku. Poprzednio muzycy zaprezentowali utwór Ameryka.  Nowy album,będzie podsumowaniem czterech dekad funkcjonowania słynnej formacji. Jak brzmi nowa piosenka Lady Pank? Posłuchajcie sami. 
 

Nadciąga młoda fala i rewolucji wiatr. Nadchodzą piękni, nadchodzą młodzi, po piętach depczą nam” - śpiewa Janusz Panasewicz w nowej piosence Lady Pank pt. Pokolenia. Sądząc jednak po kondycji weteranów z Lady Pank, młoda fala może być dla nich jedynie twórczą inspiracją, o czym będzie się można przekonać już w marcu, kiedy światło dzienne ujrzy najnowszy album zespołu.  

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Co ważne, ukaże się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów. Utwór Pokolenia jest kolejną, po Ameryce, zapowiedzią płyty LP40, której premiera zapowiadana jest na 12 marca.  


Lady Pank - Pokolenia


 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA