23:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

MiłyPan & Defis - Musisz się starać [WIDEO]

Karnawałowa propozycja, której autorami są MiłyPan i Defis
foto: MiłyPan & Defis - Musisz się starać / fot.YouTube

Karnawałowa propozycja, której autorami są MiłyPan i Defis. Piosenka trafiła do sieci pod koniec grudnia i już doczekała się ponad 2 milionów odsłon na YouTube. Dobrze znani wykonawcy nagrali utwór w stylu lat 80. Musisz się starać różni się bardzo od wcześniejszych dokonań obu wokalistów. 
 

MiłyPan i Karol Zawrotniak (Defis) połączyli siły nagrali wspólny kawałek. MiłyPan jeszcze przed premierą stwierdził, że to nagranie jest spełnieniem jego marzeń. - "Numer inny niż dotychczasowe, numer który wywołuje u mnie dreszcze, numer który mam nadzieję połączy pokolenia w Polsce, numer dla starszych, numer dla młodszych, numer dla wszystkich. Cieszę się na myśl o tej całej produkcji, bo to moi Mili spełnienie moich marzeń"- napisał wokalista na Instagramie. 

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Karol Zawrotniak (Defis) to wykonawca znany z takich hitów jak Tak bardzo tego chcę, Niespotykany Kolor, Róże, czy Gorące Serce. MiłyPan debiutował w programie Disco Star w Polo TV. Wystąpił tam, wykonując autorską piosenkę Królowa. Na swoim koncie ma już kolejne piosenki takie jak Małolatki czy Lovesong


Miły Pan & Defis - Musisz się starać 

 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto