11:40 - 12:35 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

PRO8L3M i Brodka - Żar (Tak to robię) [WIDEO]

Żar to kawałek przygotowany w ramach projektu Tak To Robię
foto: Monika Brodka / fot.materiały promocyjne

Żar to kawałek przygotowany w ramach projektu Tak To Robię. To zderzenie dwóch wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki. W zrealizowanym przez duet Andiamo i SHOOTME teledysku, nie zobaczymy fikcyjnych postaci. W klipie postawiono na prawdziwych ludzi, wykonujących z pasją przeróżne profesje.
 

W teledysku możemy zobaczyć: nauczycielkę muzyki dla niesłyszących, kucharza z libańskiego bistro, tancerkę, artystę malarza, zaklinacza koni, ogrodniczkę z jednej z największych szklarni w tej części Europy. Sześć osobowości i sześć różnych opowieści o niezależności, w których rutyna miesza się z estetyką snu. Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór – róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy. - mówią artyści.

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

PRO8L3M to zespół, który powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra Steeza Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego. Debiutowali minialbumem C30-C39. W lipcu 2020 roku muzycy wspólnie z raperem Taco Hemingwayem założyli wydawnictwo muzyczne pod nazwą 2020. Monika Brodka swój ostatni album Clashes wydała w 2016 roku. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni muzycznej Kayax.


PRO8L3M i Brodka - Żar (Tak to robię)


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA