20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Sanah, Vito Bambino - Ale Jazz! [WIDEO]

Ale Jazz
foto: Sanah, Vito Bambino - Ale jazz! / fot.materiały promocyjne

Ale Jazz!, nowy utwór Sanah, powstał we współpracy z Mateuszem Dopieralskim, czyli Vito Bambino z zespołu Bitamina. Piosenka zwiastuje  drugi album studyjny artystki, który będzie miał swoją premierę.  Do utworu powstał wspaniały teledysk. 
 

Klip nakręcono w warszawskim Teatrze Buffo, wspólnie ze statystami i  towarzyszącym Sanah na koncertach dziecięcym zespołem tanecznym. To ciekawe wideo przenosi nas wizualnie 100 lat wstecz, ale muzyka w piosence Ale jazz!  to bardzo nowoczesny pop. Sanah w grudniu nagrała klip do utworu Duszki, który pochodzi z EP-ki Bujda. Na tym mini-albumie wokalistki, który ukazał się przed premierą jej drugiej płyty znajduje się 8 piosenek ( tym hit No sory w dwóch wersjach). Tytułowy utwór Bujda zaledwie w tydzień osiągnął na YouTube/Vevo milion odtworzeń.


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA


Sanah - Największe sukcesy

Jej pierwszy singiel Szampan z debiutanckiego albumu Królowa Dram ukazał się w styczniu 2020 roku. Utwór napisała sama artystka czyli Zuzanna Jurczak, razem z nią Magdalena Wójcik i Jakub Galiński, który odpowiadał także za produkcję piosenki. Klip do piosenki odtworzono ponad 52 miliony razy. Sanah, a właściwie Zuzanna Jurczak to świetna wokalistka indie-popowa młodego pokolenia. na polskiej scenie. Zauważono ją dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne produkcje.
 
Jedną z osób, które ją zauważyły był Dawid Podsiadło (na swoim koncercie wykonał cover jej singla Cząstki), a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Wydane w czerwcu 2019 roku Siebie Zapytasz bez wsparcia i promocji trafiło na szczyt listy Spotify Viral TOP50. Sanah, została wyróżniona jako jeden z najbardziej obiecujących debiutów najbliższej dekady. Z jej debiutanckiej płyty Królowa Dram znamy jeszcze takie hity jak Melodia czy No sory


Sanah, Vito Bambino - Ale jazz!


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto