20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Daria Zawiałow zapowiada nową płytę singlem Kaonashi [WIDEO]

Kaonashi to najnowszy singiel, który nagrała Daria Zawiałow
foto: Daria Zawiałow - Kaonashi / fot.okładka płyty

Kaonashi to najnowszy singiel, który nagrała Daria Zawiałow. W klipie do utworu pojawił się Dawid Ogrodnik. Piosenka porusza bardzo poważny problem przemocy wobec kobiet. Trzeci krążek jej karierze ma się ukazać jeszcze w tym roku. 

Oficjalna premiera singla Kaonashi odbyła się 15 stycznia. Tekst do utworu napisała sama wokalistka. Muzykę do niego skomponowała z Piotem "Rubensem" Rubikiem i Michałem Kushem. Nowy utwór Darii Zawiałow to także pierwszy zwiastun jej trzeciej płyty, któa  ukaże się wiosną br.. Nowy album artystki może być inspirowany kulturą japońską, co ma związek z jej ostatnimi postami w mediach społecznościowych a także w nawiązującej do mangi okładce singla. 

>>Bohater w Koronie!Radio WAWA poszukuje bohaterów!
 
W klipie możemy zobaczyć bardzo traumatyczną historię małżeńską, w której kobieta pada ofiarą agresji ze strony swojego męża, ale mimo poczucia bezczynności ma siłę żeby się z nim rozstać. Autorem scenariusza jest reżyser Daniel Jaroszek z Papaya Film, z którym Daria miała już współpracowała m.in. przy klipach do utworów Świt oraz Bubble Tea.
 
 
Zdaniem reżysera teledysku, Daniela Jaroszka, klip ten jest hołdem dla wielu anonimowych bohaterek, które dzięki swojej sile potrafiły wydostać się ze związków pełnych przemocy: Na pierwszy rzut oka to po prostu bajkowa historia dziewczyny, która szykuje się do lotu w kosmos. Za tą z pozoru trochę infantylną opowieścią, kryje się jednak coś więcej. Historia głównej bohaterki teledysku kończy się happy endem. Nie jest to jednak normą. Centrum Praw Kobiet, to miejsce gdzie kobiety będące ofiarami przemocy domowej mogą uzyskać pomoc: www.cpk.org.pl.


Daria Zawiałow - Kaonashi

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto