20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Grupa Daj To Głośniej z premierową piosenką Jeszcze raz [WIDEO]

Zespół Daj To Głośniej powraca z nową piosenką zatytułowaną Jeszcze Raz
foto: Daj To Głośniej - Jeszcze raz / fot.YouTube

Zespół Daj To Głośniej powraca z nową piosenką zatytułowaną Jeszcze Raz. Wykonawcy hitu Mama Ostrzegała po raz kolejny zaskakują swoich fanów przed czasem. Utwór pierwotnie miał się pojawić w lutym, a tymczasem już teraz możemy podziwiać teledysk z piękną wokalistką Emilią.  

Piosenka z pewnością będzie aspirowała do miana karnawałowego hitu 2021 roku. Świetne połączenie folkowych i tanecznych brzmień jest domeną grupy Daj To Głośniej. Utwór na pewno spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem fanów muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki został nakręcony w Skansenie Łęczycka Zagroda Chłopska w Kwiatkówku. Grupa zdecydowała na współpracę z nową ekipą filmową przy tym projekcie i są bardzo zadowoleni z efektów, mimo że wcześniej byli pełni obaw.

>>Bohater w Koronie! Radio WAWA poszukuje bohaterów!
 
Jeszcze raz to 7 singiel z  nadchodzącej płyty zatytułowanej Folk Disco. Z tego krążka znamy już prawie połowę utworów do których należą: Mama ostrzegała, Dobrze, Zwariowana noc, Andrzej łajdaku, Kochaj mnie i Ochotę mam. Najwięcej odsłon na YouTube doczekał się debiutancki singiel, który obejrzano ponad 100 mln razy. 


Daj To Głośniej - Jeszcze raz

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto