20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze [WIDEO]

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Krzysztofa Zalewskiego do utworu Wszystko będzie dobrze, który pochodzi z niedawno wydanego albumu Zabawa
foto: Krzysztof Zalewski / fot.materiały promocyjne

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Krzysztofa Zalewskiego do utworu Wszystko będzie dobrze, który pochodzi z niedawno wydanego albumu Zabawa. Nie bez powodu premiera klipu przypadła na Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku.  

Artysta chciał w ten sposób przekazać swoim odbiorcom nadzieję na lepsze jutro oraz to, że wszystko będzie dobrze. Tuż po niełatwym, 2020 roku, każdemu z nas przydadzą się takie słowa otuchy na nowy, 2021 rok. Teledysk został nakręcony w warunkach pandemicznych i jest symbolem sytuacji, jaka panuje obecnie na świecie. 


>>Bohater w Koronie! Radio WAWA poszukuje bohaterów!

W klipie Krzysztof Zalewski wykonuje utwór na fortepianie, a jego publicznością są oczy słuchaczy „uwięzione” w ekranach telewizorów. Stanowi to metaforę zarówno smutnej rzeczywistości koncertowej, która ograniczyła nasze uczestnictwo w wydarzeniach do obecności online, jak i relacji międzyludzkich. Teledysk powstał we współpracy z reżyserem Miłoszem Sakowskim, z którym Krzysztof miał okazję niedawno pracować na planie kampanii społecznej.


Krzysztof Zalewski  - Wszystko będzie dobrze  


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto