20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Paweł Tur - Wiosna [WIDEO]

W środku zimy wokalista zaprezentował swoim fanom swój kolejny singiel zatytułowany Wiosna
foto: Paweł Tur / fot.YouTube

W środku zimy wokalista zaprezentował swoim fanom swój kolejny singiel zatytułowany Wiosna. To bardzo optymistyczny i wypełniony pozytywną energią utwór. Piosenka opowiada o tym, że niezależnie od okoliczności każdy z nas pragnie bliskości drugiej osoby.  

Wzajemne uczucie jest tak samo ważne jak zdrowie, a połączenie tego wszystkiego daje poczucie szczęścia, którego wszyscy potrzebujemy. W klipie wystąpiła znana modelka Nikola Stajszczak. Paweł Tur tłumaczy, że hasłem przewodnim utworu zatytułowanego Wiosna są słowa: „nadzieja na lepsze jutro”. Piosenka ma dostarczać energii, pobudzać do działania, planowania i spojrzenia w przyszłość z optymizmem.
 
Paweł Tur przez wiele lat występował w zespole Centrala 57, z którym wydał aż dziewięć płyt. Występował na scenie przed największymi gwiazdami – Katarzyną Nosowską, Grzegorzem Markowskim czy Krzysztofem Krawczykiem. Niedawno postawił jednak na karierę solową. 20 października ukazała się jego autorska płyta Wilk, na której znalazło się 15 utworów. Tym albumem artysta rozpoczął nowy rozdział w swojej muzycznej karierze. 


Paweł Tur - WiosnaWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto