13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Ewa Farna nagrywa nową płytę. Wokalistka zapowiada wyjątkowy album.

Ewa Farna rozpoczęła pracę nad nowym krążkiem
foto: Ewa Farna / fotInstagram

Ewa Farna rozpoczęła pracę nad nowym krążkiem. Nowy album miał się ukazać w 2020 roku, ale przez pandemię musiała przesunąć jego wydanie. Płyta ukaże się w 2021 roku, ale piosenkarka  wciąż nie ujawnła dokładnej daty premiery. Niektórzy spośrod jej fanów będą mogli posłuchać jej przed premierą.  

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wokalistek w Polsce. Na stałe mieszka pod czeską Pragą i w ciągu ostatniego roku pojawiała się w Polsce sporadycznie, ale cały czas ma w naszym kraju wielu wiernych fanów. Wielu z nich nie może się doczekać wydania nowej płyty. Teraz już wiemy, że po sześciu latach przerwy wokalistka wreszcie wydaje nowy album.

>>Wspomóż WOŚP i weź udział w licytacji Radia WAWA!

Ewa Farna
jeszcze w listopadzie 2020 roku informowała, że jest w trakcie pisania nowych kawałków. Wokalistka poinformowała, że jedna z osób będzie miała okazję wysłuchać najnowszych nagrań jeszcze przed oficjalną premierą i to w towarzystwie jej samej. "Dziś nagrywam wokale na nowa płytę. Na ten etap cieszyłam się bardzo długo. Czy ktoś na nią czeka?" - zapytała fanów w portalu społecznościowym. Wokalistka napisała, że dla tych, którzy nie mogą się doczkeać płyty, przygotowała niespodziankę.


Ewa Farna - WOŚP

Wspólne wysłuchanie utworów z jej nadchodzącego albumu jeszcze przed oficjalną premierą można wylicytować na aukcji prowadzonej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "A! Kto by chciał jej wysłuchać ze mną przedpremierowo, może licytować na WOŚP, bo to właśnie moja #rzeczodserca" - napisała Ewa Farna 
 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto