13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Camasutra - Zrób coś dla mnie [WIDEO]

We wczorajszym notowaniu listy Top 13 mogliście usłyszeć premierowo nową piosenkę Małgorzaty Główki czyli Camasutry
foto: Camasutra - Zrób coś dla mnie / fot.YouTube

We wczorajszym notowaniu listy Top 13 mogliście usłyszeć premierowo nową piosenkę Małgorzaty Główki czyli Camasutry. Wokalistka ma na swoim koncie takie hity jak - Porwij mnie, Tego chcesz, Daję ci to co mam, czy Do nieba bram. 
 

Camasutra kolejny raz współpracowała z PNMedia przy produkcji klipu. Za aranżację oraz mastering piosenki odpowiada TocaBass z którym współpracuje od wielu lat. Małgorzata Główka ma 28 lat, ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Z jej inicjatywy samej w 2013 roku powstał zespół Camasutra. Wokalistka nie ograniczała się nigdy do jednego stylu muzycznego, ale została przy muzyce tanecznej. Dotychczas mogliśmy ją też usłyszeć w repertuarze jazzowym, bluesowym, r`n`b czy soulowym.

>>Wspomóż WOŚP i weź udział w licytacji Radia WAWA!

Zespół Camasutra wydał siedem singli, z czego trzy znalazły się na debiutanckim albumie Tego chcesz z roku 2018. Teledyski zespołu w serwisie YouTube odtworzono łącznie ponad 180 mln razy. Małgorzata Główka ma na swoim koncie wiele wyróżnień zdobytych na festiwalach muzycznych krajowych oraz zagranicznych. Wśród nich znajdziemy m.in.: Grand Prix Festiwalu Młodych Piosenkarzy, Kielce 2012, Super Grand Prix i nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na Ogólnopolskim Festiwalu „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce – lata 60-te i 70-te”, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „Window of Europe” w Sankt Petersburgu, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona, Szczytno 2009.
 
 
Małgorzatę Główkę mogliśmy oglądać także podczas Debiutów w Opolu w roku 2010. Była uczestniczką programu The Voice of Poland. W drugiej edycji tego programu, śpiewała w drużynie Patrycji Markowskiej. Występy wokalistki mogliśmy zobaczyć również w programie rozrywkowym Jaka to melodia.
 

Camasutra - Zrób coś dla mnie

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto