20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Maria Sadowska - Stracić Nadzieję z albumu Początek Nocy [WIDEO]

Utwór Stracić nadzieję, to zdecydowanie najbardziej klubowy singiel z wydanego w październiku ubiegłego roku albumu Początek Nocy
foto: Maria Sadowska - Stracić Nadzieję / fot.okładka płyty

Utwór Stracić nadzieję, to zdecydowanie najbardziej klubowy singiel z wydanego w październiku ubiegłego roku albumu Początek Nocy. Piosenki można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych i na YouTube. 

Po 6 latach od ostatniego wydawnictwa, Maria Sadowska zdecydowała się nagrać płytę , która połączyła wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. Swoje muzyczne doświadczenia i fascynacje zamknęła w płycie z piosenkami o miłości. Premiera najnowszego singla zbiega się w czasie z zainicjowaną przez Artystkę akcją specjalną na platformie TikTok #podajserce, którą Maria zachęca do dzielenia się miłością do najbliższych. 


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Na najnowszej płycie Marii Sadowskiej można znaleźć jazzujące nowoczesne utwory, jak Marakeczi ze specjalnym udziałem Leszka Możdżera, przestrzenne ballady jak Wolno umierać czy przebojowe, elektroniczne Sen i tytułowy Początek nocy.  Do tego muzycznego eksperymentu długo szukała odpowiedniego producenta. Zdecydowała się na połączenie dwóch muzycznych światów powierzając produkcję albumu Jarosławowi Baranowi (współpracującemu wcześniej m.in. z Edytą Górniak, Renatą Przemyk czy Cleo). Wspólnie zadbali o nowoczesne i spójne brzmienie płyty. 


Maria Sadowska - Stracić Nadzieję


 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto