20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Jacek Stachursky - Uwierz mi (To nie koniec)

Jacek Stachursky powraca z nową piosenka w Walentynki
foto: Jacek Stachursky - Uwierz mi (To nie koniec) / fot.okładka płyty

Jacek Stachursky powraca z nową piosenka w Walentynki. Specjalna premiera Wielkiego Etyzera - Uwierz mi (To nie koniec) i nieznane wcześniej oblicze wokalisty. Po psychodeliczno-trance’owych utworach 2k19 zaskakuje soulowo.  

Miłosny utwór Stachursky`ego jest utrzymany w stylu tzw. Memphis soulu. To prawdziwy prezent z okazji Święta Zakochanych i zwiastun nowego albumu. Po ostatnich singlach i eksperymentach związanych z muzyka elektroniczną na krążku 2k19 wokalista zamierza odsłonić swoje inne muzyczne oblicze. 


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Ponad dwie dekady temu – jeszcze w XX wieku – pojawił się w moim sercu utwór, który od tego momentu na trwałe wpisał się w osobisty kanon inspiracji muzycznych. Piękna kompozycja i moja, polska adaptacja tekstu, to kolejna odsłona wyzwania fonograficznego zwanego MOJE UKOCHANE COVERY, którego efekty będziecie mogli już ocenić niebawem. A póki co, prezentuję Wam kolejną odsłonę mojej inspiracji  i pasji życiowej – tak mówi o nowej piosence Jacek Stachursky. – To Muzyka spod znaku Słońca i Miłości. I wierzcie mi, Moi Drodzy… To naprawdę jeszcze nie koniec – dodaje artysta. 

Jacek Stachursky - Uwierz mi (To nie koniec) Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto