20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Beata Kozidrak wydaje autobiografię. Kiedy data premiery książki liderki Bajmu?

Już na wiosnę ukaże się w księgarniach autobiografia Beaty Kozidrak
foto: Beata Kozidrak - "Beata.Gorąca krew" / fot.okładka książki

Już na wiosnę ukaże się w księgarniach autobiografia Beaty Kozidrak. Książka będzie nosiła tytuł  "Beata. Gorąca krew". Jej premiera jest zaplanowana w dniu 61 urodzin wokalistki, czyli 4 maja. Liderka Bajmu, autorka tekstów, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz. 

"To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was - moi Kochani" - ogłosiła w mediach społecznościowych Beata Kozidrak. "Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu, aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam, że to jest właśnie ten czas" - napisała liderka grupy Bajm


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA
 
Gorąca krew to książka, która opowiada o ciekawych latach kariery Beaty Koizdrak i jej zespołu. Wokalistka, zdradza kulisy powstania największych przebojów formacji - od  utworu Biała armia po Upiłam się tobą i ukryte znaczenia zawarte w piosenkach. Z publikacji poznamy także szczegóły podróży wokalistki po całym świecie od Ameryki po Azję. 
 
To również książka o metamorfozie dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Ale Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich, pod presją sukcesu. Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu. Książka trafi w sprzedaży 4 maja w formie papierowej, ebooka i audiobooka.
 


Beata Kozidrak - Bliżej 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto