20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Natalia Szroeder zaskakuje z Margaret w nowym klipie Sold Out [WIDEO]

Natalia Szroeder i Magaret wystąpiły między innymi w sukniach ślubnych w nowym teledysku Sold Out promojuącym najnowszy album tej ostatniej, zatytułowany Maggie Vission
foto: Margaret ft. Natalia Szroeder - Sold Out / fot.YouTube

Natalia Szroeder i Magaret wystąpiły między innymi w sukniach ślubnych w nowym teledysku Sold Out promojuącym najnowszy album tej ostatniej, zatytułowany Maggie Vission. Obie wokalistki doskonale rapują we wspólnym utworze.  

W teledysku do Sold Out nie brak ciekawych ujęć i fascynującej pracy kamer. Twórcami klipu są Łukasz Zabłocki i Papaya Films. Na uwagę zasługuje także metamorfoza Natalii Szroeder, znanej dotąd z romantycznych, spokojnych i delikatnych utworów. Współpraca z Margaret wyzwoliła w niej niesamowitą energię, której próżno szukać w poprzednich dokonaniach wokalistki. 

Margaret powróciła z nowym krążkiem Maggie Vission, który promuje właśnie singiel Sold Out.  Album z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji – hip-hopem i nowoczesnymi brzmieniami urban music – a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok. "Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie „Gaja Hornby” były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody" – mówi o warstwie lirycznej artystka.
 
Na Maggie Vision Margaret kontynuuje swoją przygodę pisania piosenek w języku polskim, z którym wyraźnie czuje się teraz znacznie lepiej. Spora w tym zasługa jej partnera (zawodowo i prywatnie), a także producenta nowego albumu KaCeZeta, który wspierał ją w całym procesie twórczym, oraz muzyki hip-hop, która jest dla Margaret wielką inspiracją. 


Margaret ft. Natalia Szroeder - Sold Out

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto