00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Swinger - Perełka [WIDEO]

Swinger właśnie wydał walentynkowy utwór, który podbił serca kilkuset tysięcy słuchaczy w ciągu kilku dni
foto: Swinger / fot.materiały promocyjne

Swinger właśnie wydał walentynkowy utwór, który podbił serca kilkuset tysięcy słuchaczy w ciągu kilku dni. Artysta zatytułował utwór Perełka i jest to nieprzypadkowe, perły bowiem, w świecie jublierskim określane są jako "produkty naturalne", i do tego właśnie nawiązuje piosenka. 

W 100% naturalna jest również kobieta, wybranka serca, druga połówka, którą wielbimy, kochamy i z którą spędzamy całe życie. Każda kobieta jest w pewnym sensie perfekcyjna - ma pewne wady, które skrywają się za jej pięknymi oczami. Mimo tego kobiety uzależniają nas od siebie, a my tego chcemy i je kochamy - i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze.

W utworze można dostrzec podobieństwo do klipu pt. Nie dała. Główna bohaterka to ta sama postać ubrana w ten sam strój, która jest zakochana w głównym bohaterze do szaleństwa. Perełka to kolejny teledysk po Piątku, w którym gościnnie wystąpił MiłyPan. Klip został nakręcony z perspektywy POV (point of view), co jest nietypową formą wideo na tle masowych produkcji. Za nakręcenie teledysku odpowiedzialna jest marka Collabo Pictures. 


Swinger - Perełka

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto