20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Dawid Kwiatkowski wraca z nowym utworem Bez Ciebie

Dawid Kwiatkowski z nową piosenką Bez Ciebie
foto: Dawid Kwiatkowski / fot.okładka płyty

Dawid Kwiatkowski z nową piosenką Bez Ciebie. Singiel wokalisty jest pierwszym utworem zapowiadającym nowy album artysty. Powstał do niego bardzo poruszający teledysk, do którego scenariusz napisał sam Dawid. Kto wystąpił w teledysku do najnowszej piosenki wokalisty? 

Główne role w klipie zagrali Julia Kuczyńska - Maffashion oraz Michał Kot. Piosenka opowiada o parze dwojga ludzi, którzy zmagają się ze swoimi emocjami i relację. Dawid jest obserwatorem i "dobrym duchem" całej sytuacji. 
"Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt?  Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy.” - mówi Dawid
 
Dawid Kwiatkowski powraca na polski rynek muzyczny po długim czasie nieobecności. Jego poprzedni album  13 grzechów niczyich został wydany wiosną 2019 roku. Od tego momentu w życiu wokalisty zaistniało wiele zmian. 


Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto