20:00 - 23:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kuba Badach - Liczy się tylko to, wspaniała piosenka do filmu Disneya Co w duszy gra

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska wspólnie stworzyli piosenkę Liczy się tylko to do najnowszego filmu anonimowego Disneya Co w duszy gra
foto: Kuba Badach / fot.YouTube

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska wspólnie stworzyli piosenkę Liczy się tylko to do najnowszego filmu anonimowego Disneya Co w duszy gra. Kuba Badach skomponował muzykę oraz zaśpiewał piosenkę, do której tekst napisała Aleksandra Kwaśniewska. Utwór będzie można usłyszeć na napisach końcowych filmu. 

W miniony piątek odbyła się premiera utworu Liczy się tylko to, który skomponował Kuba Badach do najnowszego filmu animowanego wytwórni Pixar, zatytułowanego Co w duszy gra. Dziesięć miesięcy temu dostałem od Disney Polska propozycję napisania piosenki do tego obrazu. Wymyśliłem muzykę, następnie moja żona Ola napisała do niej przepiękne słowa. Potem dołączyli wspaniali muzycy i weszliśmy do studia. Następny był teledysk. I wreszcie dzisiaj, po wielu miesiącach oczekiwania, zamrożeń i odmrożeń, mogę podzielić się z Wami owocami naszej pracy, zwiastującej premierę filmu. - informuje Kuba Badach

>>Radio WAWA szuka najfajniejszego kota w Polsce! - 
konkurs

Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań. Najnowszy film ze Studia Pixar pt. Co w duszy gra wyreżyserował zdobywca Oscara Pete Docter (W głowie się nie mieści, Odlot).

W głównych rolach polskiej wersji filmu wystąpili Tomasz Kot i Joanna Koroniewska, usłyszymy też osobowości sceny muzycznej: Pawła Domagałę, Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Roberta Amiriana oraz gwiazdę polskiej wokalistyki jazzowej Danutę Błażejczyk. Można także usłyszeć w nim uznanych popularyzatorów muzyki: Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Piotra „Kędziora” Kędzierskiego, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Hirka Wronę. 


Kuba Badach - Liczy się tylko to


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto