00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Premiera nowego singla De Mono - W taką noc

W taką noc jest trzecim singlem z  płyty De Mono zatytułowanej Reset
foto: De Mono - W taką noc / fot.materiały promocyjne

W taką noc jest trzecim singlem z  płyty De Mono zatytułowanej Reset. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. 

Zespół De Mono, z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 wydał swoją kolejną płytę Reset. Niekwestionowanym hitem płyty stał się utwór Prosto w serce, ale tak naprawdę za serce chwytała historia w klipie piosenki Gra się do końca, który towarzyszył pięknej akcji społecznej o tej samej nazwie. Zespół wraz z wieloma znanymi sportowcami zaangażował się w zbiórkę na nową protezę nogi podopiecznego Amp Futbol Polska - Kubusia. 

>>Radio WAWA szuka najfajniejszego kota w Polsce! - 
konkurs

Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać po pandemicznym hymnem” -  komentuje Andrzej Krzywy.
 
 
Autorem muzyki Bo w taką noc jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński. Warto także przypomnieć, że zespół od niedawna jako jedyny może posługiwać się nazwą De Mono, a to za sprawą długiej, 12 letniej batalii z byłym członkiem zespołu. Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Wyrok jest prawomocny.  


De Mono - W taką nocWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto