00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Muniek i Przyjaciele - Na żywo i akustycznie 2018-2019

Po dwóch latach od złotej płyty Syn Miasta, Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca z koncertowym wydawnictwem płytowym w wersji akustycznej
foto: Muniek Staszczyk / fot.materiały promocyjne

Po dwóch latach od złotej płyty Syn Miasta, Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca z koncertowym wydawnictwem płytowym w wersji akustycznej. Album zespołu Muniek i Przyjaciele pt. Na żywo i akustycznie 2018 - 2019 zapowiada utwór Bóg. 

Kochani Przyjaciele, Wszyscy obecnie tęsknimy za koncertami, a czas pandemii jeszcze wzmaga naszą tęsknotę. My artyści nie istniejemy bez Was – publiki. Dlatego oddaję ten album w Wasze ręce z nadzieją, że nowy 2021 rok pozwoli nam spotkać się gdzieś jak najszybciej na żywo i akustycznie. Z pozdrowieniami, trzymajcie się! - Muniek.

>>Radio WAWA szuka najfajniejszego kota w Polsce! - 
konkurs

Na płycie towarzyszą Muńkowi Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak. Muniek i przyjaciele wyruszyli we wspólną podróż jesienią roku 2018. Początkowo, projekt ten miał być wyłącznie koncertową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w kameralnych salach, „bliżej ludzi”. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia zaowocował powstaniem albumu dokumentującego ponad 80 koncertów, podczas których zespół objechał kilka razy całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na scenach krajowych letnich festiwali oraz na Stadionie Narodowym.
 
Fani Muńka znajdą na płycie utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagierkolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak King, I Love You, Bóg czy Apaszem Stasiek był. Za miks odpowiadają Janek Pęczak i Antek Sojka, za mastering Jacek Gawłowski. Autorką zdjęcia wykorzystanego na okładkę singla jest Helena Majewska, odpowiada ona jednocześnie za całą oprawę zdjęciową albumu. Płyta ukaże się 5 marca 2021 roku.
 
 

Muniek i Przyjaciele - Bóg

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto