00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Arek Kłusowski z singlem Antarktyda [WIDEO]

Arek Kłusowski artysta obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów w kraju – powraca z nową płytą
foto: Arek Kłusowski / fot.KAYAX

Arek Kłusowski artysta obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów w kraju – powraca z nową płytą. Pierwszą zapowiedzią jego materiału, który ukaże się jeszcze przed wakacjami, jest porywający do tańca utwór Antarktyda. Singiel obrazuje teledysk, powstały we współpracy z Karolem Mochem i ekipą z Moon Films. 
 

Część słuchaczy nazywa go młodym Arturem Rojkiem, a inni – męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Arek Kłusowski to charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz oraz osobowość sceniczna. Choć jego aktywność na scenie muzycznej zaczęła się już kilka lat temu, to debiutancka płyta Po tamtej Stronie ukazała się dopiero na wiosnę 2019 roku. Po dołączeniu do wytwórni Kayax oraz długiej walce o swoje miejsce na rynku muzycznym, Arek zaczął pracować nad materiałem na drugą, autorską płytę. Pierwszym efektem tej pracy jest właśnie taneczny singiel Antarktyda, do którego powstał również wyjątkowy teledysk.

>>Radio WAWA szuka najfajniejszego kota w Polsce! - 
konkurs

Dla Arka Kłusowskiego ten singiel jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ nawiązuje do ważnego momentu w jego życiu i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Chciałem zadedykować ten utwór wszystkim świadomym i spokojnym ludziom, którzy podobnie tak jak ja dotarli do momentu w którym przemierzają życie w swoim tempie bez zadyszki - przyznaje artysta.
 
 
Autorem tekstu Antarktydy  jest właśnie Arek Kłusowski, zaś kompozycja muzyczna jest efektem współpracy wokalisty oraz Maćka Sawocha – producenta całego, nadchodzącego albumu. Reżyserem klipu jest Karol Moch, a za produkcję odpowiada ekipa z Moon Films, z którą Arek miał okazję pracować przy tworzeniu utworu Wspólna Chwila z Mery Spolsky i Julią Wieniawą


Arek Kłusowski - Antarktyda

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto