00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Carpe Diem feat. Tracey Coryell – For You Babe, Dla Ciebie [WIDEO]

Najnowszy singiel grupy Carpe Diem miał swoją premierę dwa tygodnie temu
foto: Carpe Diem / fot.materiały promocyjne

Najnowszy singiel grupy Carpe Diem miał swoją premierę dwa tygodnie temu. Gościnnie w utworze For You Babe można usłyszeć amerykańską wokalistkę Tracey Coryell. Połączenie ciepłego głosu piosenkarki z charyzmatycznym wokalem Szymona Wydry to najnowsza propozycja zespołu Carpe Diem.

Ostatni rok był dla nas szczególnie ciężki. Pandemia dała się nam wszystkim we znaki i tęsknimy za powrotem do normalności, która dziś wydaje się jak odległy sen. Wielu z czytających te słowa, straciło w tym okresie wiele: kontakt z najbliższymi, pracę, szkołę, możliwość realizacji pasji. My jako muzycy straciliśmy to, co napędza nas do działania: koncerty, kontakt z naszą publicznością, której emocje na żywo to nasze „paliwo”. Żyjemy jednak według zasady, która nieprzypadkowo jest naszą nazwą: Carpe Diem. - mówią członkowie zespołu Carpe Diem z Szymonem Wydrą na czele.

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

For you babe to rockowy utwór, w którym można usłyszeć angielski wokal w wykonaniu wyjątkowej Tracey Coryell, amerykańskiej wokalistki i żony Larry’ego Coryella, jednego z najlepszych na świecie gitarzystów jazzowych. Wokal polski w wykonaniu Szymona Wydry.   
 
 

Carpe Diem feat. Tracey Coryell – For You Babe, Dla Ciebie


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto