06:00 - 06:30 Informacje Radia Wawa

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Taneczna piosenka od Masters - Ona przyszła tutaj sama

Ona przyszła tutaj sama to najnowszy utwór grupy Masters
foto: Masters - Ona przyszła tutaj sama / fot.YouTube

Ona przyszła tutaj sama to najnowszy utwór grupy Masters. Tym razem Paweł Jasionowski nagrał bardzo taneczny utwór, który na pewno po otwarciu klubów trafi wprost na parkiety dyskotek w całej Polsce. Nowy utwór ma bardzo nowoczesne brzmienie i porywający tekst. 
 

Premiera najnowszej piosenki grupy Masters odbyła się dwa tygodnie temu. Słowa do piosenki pod tytułem Ona przyszła tutaj sama napisał Paweł Jasionowski przy współpracy z Michałem Hanczakiem. Producentem muzyki jest Paweł. Najnowszy utwór zespołu jest bardzo energetycznym kawałkiem. Do piosenki nie powstał teledysk, a jedynie liryc wideo, które idealnie sprawdza się z muzyką.

>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Zespół Masters, założony przez Pawła Jasionowskiego, na scenie polskiej muzyki tanecznej jest już od ponad 10-ciu lat.  Największą rozpoznawalność zdobył dzięki utworowi Żono Moja. Największe hity: grupy to także Bella,  Serce do koperty,  Szukam dziewczyny, czy Nocy Mało. Paweł Jasionowski, lider i wokalista grupy, wziął udział w 7. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo,  gościnnie występował także w Tańcu z Gwiazdami, emitowanym na antenie telewizji Polsat.  Był również jurorem w dwóch edycjach muzycznego talent show Disco Star, który oglądać można było w Polo TV.


Masters - Ona przyszła tutaj sama

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto