00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kto wystąpi na Eurowizji? Rafał Brzozowski z największą szansą?

Rafał Brzozowski
foto: Rafał Brzozowski / fot.YouTube

Ubiegłoroczna edycja Eurowizji nie odbyła się z uwagi na pandemię koronawirusa. Wytypowana wtedy Alicja Szemplińska cały czas ma szansę, by nas reprezentować w konkursie. Jak donosi Super Express stanie ona w pojedynku, w którym wezmą udział Cleo i Rafał Brzozowski. 
 

Eurowizja 2021 odbędzie się już za dwa miesiące. Wiele z krajów uczestniczących w konkursie ma już swoich reprezentantów i konkursowe utwory. Na temat polskiego uczestnika Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 jeszcze nic nie wiemy. Trwają spekulacje, a Telewizja Polska milczy w tej sprawie. Nadawcy publiczni uczestniczący w Eurowizji mają czas do 15 marca, aby oficjalnie przedstawić utwór konkursowy.


>>Głosuj na TOP13 - Lista przebojów Radia WAWA

Aktualnie wśród osób, które mają największe szanse na reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji są  Rafał Brzozowski, Cleo i Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020.  Internauci widzieliby w tym pojedynku także Krystiana Ochmana, zwycięzcy ostatniej edycji The Voice of Poland. Informacje o potencjalnym wyborze polskiego artysty pojawiły się również na zagranicznych portalach.
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto