00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Beata Kozidrak wspiera dzieci z Zanzibaru

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej piosenki
foto: Beata Kozidrak / fot.YouTube

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej piosenki. Liderka grupy Bajm od lat jest bardzo popularna. Jej konto na Instagramie ogląda wielu internautów, którzy mieli ostatnio okazję śledzić jej podróż do Zanzibaru. Okazuje się, że wokalistka nie pojawiła się tam bez powodu.  

Piosenkarka opublikowała post, w którym zdradziła w jakim celu  niektóre gwiazdy latają na tę afrykańską wyspę. Przy okazji artystka dała odpowiedź niepochlebnym komentarzom, które pojawiły się w jej profilu odnośnie wycieczki na Zanzibar. Okazało się, że wokalistka wyjechała tam w bardzo szczytnym celu. 
- PODRÓŻUJĄC - POMAGASZ - to nowa inicjatywa Wojtka Żabińskiego. Ma na celu pomóc dzieciom mieszkającym na Zanzibarze. Dzięki artystom i turystom z Polski, którzy tu przyjeżdżają budowane jest Centrum Edukacji, gdzie dzieci będą się uczyć angielskiego i obsługi komputera - napisała Beata Kozidrak.
- Pieniądze zebrane podczas koncertów na licytacjach przeznaczone są na budowę tego miejsca. Potrzeby są ogromne! Cieszę się, mogę przyczynić się do tego, że dzieci będą szczęśliwsze i mam nadzieję że zbierzemy dużo pieniędzy na ten cel - dodaje Kozidrak


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto