00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Cleo opowiada o pracy podczas pandemii. Zdradziła datę nowej płyty?

Cleo nie narzeka na brak pracy
foto: WBF

Cleo nie narzeka na brak pracy! Oprócz czynnego udziału w telewizyjnym show The Voice Kids 4 wokalistka pochłonięta jest również pracą nad nowym albumem. Podczas gdy jedni w pandemii odpoczywają i leniuchują - ta pracuje ciężko cały czas. Dziś artystka zaskoczyła fanów kolejny raz, ponieważ poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących jej nowego wydania. Jej najnowszy utwór ma wywołać na twarzach słuchaczy uśmiech - tak zapowiada go sama Cleo.


Pomimo, że pandemia sprawiła, że koncerty Cleo zostały odwołane, a spotkania z fanami na żywo również nie są możliwe, Cleo nadal realizuje swoje ambitne projekty. Niedawno wokalistka zaprezentowała nowy singiel Kocham, który od razu zyskał poklask wśród fanów jej muzyki. Jak sama mówi - chciała jakoś poprawić humor fanów i wpłynąć pozytywnie na ich wiosenny nastrój. - Mam nadzieję, że wiosna będzie dla mnie pełna uśmiechu. Chciałabym, żeby wszystko wracało już do normalności. Przyznam szczerze, że jestem zmęczona pandemią. Chyba każdy z nas myśli podobnie. Marzy mi się słońce, rozmowy ze znajomymi, wspólne biesiadowanie i koncerty – mówi Cleo w rozmowie z agencją Newseria. Wokalistka nadal bardzo ciężko pracuje nad ukończeniem całego materiału do swojego albumu. Poza wizytami w TVP na planie The Voice Kids Cleo prawie nie wychodzi ze studia.


Cleo - nowa płyta

Nie tak całkiem dawno temu Cleo zapowiedziała nową płytę singlem, który zaopatrzony był w teledysk, w którym wystąpiła rzesza gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na ekranie zobaczyliśmy m.in. Roksanę Węgiel, Weronikę Sowę, Marcysię Ryskalę, Mateusza Krzyżanowskiego czy też Damiana Kordasa. Sama piosenka jest pełna dobrej energii i wigoru - i taki był plan! - mówi Cleo. Dziś znamy już z kolei datę premiery płyty vinyLOVA, która ukarze się dokładnie 10 września 2021 roku.
 
- Moją nową piosenkę obdarzyłam ogromnym sentymentem. Rok temu nagraliśmy już do niej teledysk. Niestety musieliśmy przesunąć premierę ze względu na pandemię. To jest numer, który opowiada o wydzielaniu się hormonu szczęścia w takich sytuacjach jak jedzenie słodyczy czy też zakochanie. Odwołuje się do długoterminowej miłości. Pierwszym moim pomysłem na teledysk do piosenki Kocham było znalezienie par najstarszych stażem i zaangażowanie ich w projekt. Taka miłość zawsze mnie wzrusza – podkreśla gwiazda.
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto